publikacje & referencje / referencje

POLAK MEBLE – salon sprzedaży


Pragniemy zarekomendować usługi biura projektowego ARTDESIGN, z którym nasza firma miała przyjemność współpracować w 2014 roku.

Biuro projektowe ARTDESIGN przygotowało na zlecenie firmy Polak Meble projekt wnętrz obejmujący przestrzeń wystawienniczą salonu meblowego, pomieszczenia biurowe, sale konferencyjną, gabinet prezesa i część komunikacyjną. Współpraca dotyczyła opracowania układów funkcjonalnych oraz projektów aranżacji wspomnianych wnętrz a także doboru materiałów i elementów wyposażenia wnętrz.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy oraz z projektu wnętrza, który powstał dzięki niej. Architekci z biura ARTDESIGN udowodnili, że mają wszechstronną, praktyczną wiedzę i duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz dla wymagających inwestorów. Do każdego zadania podchodzą nieszablonowo i z pasją, starając się stworzyć projekt odzwierciedlający najnowsze trendy wnętrzarskie, ale jednocześnie oryginalny, świeży i inspirujący.

Projektując wnętrza dla naszej firmy, architekci pracowali z dużym zaangażowaniem, byli otwarci na nasze sugestie, wykazywali się inicjatywą i szukali innowacyjnych rozwiązań. Wykazali się też zrozumieniem naszych potrzeb i już w pierwszej koncepcji trafili w nasze gusta. Zaplanowali funkcjonalną, nowoczesną i atrakcyjną wizualnie przestrzeń, która znakomicie współgra z profilem działalności naszej firmy, a na tym szczególnie nam zależało. Elegancki i oryginalny design, przemyślana kompozycja oraz wysoka jakość zaproponowanych materiałów i najbardziej nowatorskie rozwiązania projektowe sprawiają, że wnętrza salonu meblowego i biura będą doskonałą wizytówką naszej firmy.

Usługi zostały wykonane w wyznaczonych harmonogramem terminach, zgodnie z najwyższymi standardami oraz naszymi oczekiwaniami. Staranna, przejrzysta dokumentacja projektowa zagwarantowała sprawną realizację projektu. Na pochwałę zasługuje też dobra komunikacja z architektami, którzy chętnie omawiali z nami nowe pomysły i inspiracje, przedstawiali plusy i minusy różnych możliwych rozwiązań oraz służyli radą na etapie prac wykonawczych.

Dziękujemy biuru projektowemu ARTDESIGN za owocną współpracę i z pełnym przekonaniem polecamy jego usługi wszystkim inwestorom poszukującym profesjonalnej pracowni projektowej.


Maciej Polak
Prezes Zarządu