publikacje & referencje / referencje

TRZEJ KUCHARZE | Restauracja


Z przyjemnością polecamy usługi biura projektowego ARTDESIGN, które przygotowało dla nas projekt Restauracji Trzej Kucharze.

Architekci z biura ARTDESIGN wykazali się profesjonalizmem i kreatywnością w działaniu. Pokazali, że posiadają wiedzę na temat projektowania specyficznego typu wnętrza, jakim jest lokal gastronomiczny. Stworzony przez nich projekt jest zgodny ze standardami, spełnia wszystkie wymogi prawne i sanitarne oraz wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania projektowe dedykowane lokalom gastronomicznym. Architekci zaprojektowali wnętrza restauracji tak, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń i jej potencjał. Wzięli pod uwagę funkcje, jakie mają pełnić poszczególne pomieszczenia i szukali rozwiązań, które umożliwią sprawną i profesjonalną obsługę kelnerską.

Szczególnie warte podkreślenia jest cechujące architektów ARTDESIGN wyczucie smaku oraz posiadana przez nich umiejętność wydobycia z przestrzeni jej walorów estetycznych. W tworzeniu aranżacji wnętrza restauracji kluczowe jest stworzenie niepowtarzalnego nastroju i przyjaznej atmosfery, które sprawią, że goście, którzy raz odwiedzą lokal, będą chcieli do niego wrócić. W restauracji TRZEJ KUCHARZE udało się osiągnąć ten cel. Projekt łączy w sobie elegancję, wysmakowany design, oryginalną dekoracyjność i przytulność. Efekt został osiągnięty za sprawą przemyślanej kolorystyki, umiejętnie dobranego oświetlenia, wysokiej jakości materiałów i mebli oraz starannie wyselekcjonowanych elementów dekoracyjnych. Te ostatnie podkreślają luksusowy i zarazem przyjazny styl wnętrza.

Współpraca z biurem projektowym ARTDESIGN przebiegała bardzo dobrze. Architekci byli otwarci na nasze sugestie, wytrwale szukali idealnych rozwiązań, chętnie rozmawiali, doradzali i wyjaśniali założenia leżące u podstaw projektu. Przygotowali doskonałe rysunki z dokładnym opisem poszczególnych elementów projektu oraz fotorealistyczne wizualizacje, dzięki którym mieliśmy pewność, że zrealizowana aranżacja nie zawiedzie naszych oczekiwań. Poszczególne etapy prac zostały wykonane w ustalonych terminach, a architekci przez cały czas byli dostępni i dyspozycyjni.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić biuro projektowe ARTDESIGN jako rzetelnego, kompetentnego i bardzo zaangażowanego partnera we współpracy.


Jolanta Biela-Kalinowska