OFERTA & WSPÓŁPRACA:

wnętrza prywatne


Szanowni Państwo

Dziękujemy za zainteresowanie ARTDESIGN architektura wnętrz.

Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza zespołu projektantów wnętrz i prawie piętnastoletnie doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać najwybredniejszym oczekiwaniom i wykonać dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt wnętrz w każdym stylu: nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym, glamour i wielu innych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Przestrzeń jest dla nas plastycznym tworzywem, z którego poprzez wysublimowany i dopracowany szczegół możemy stworzyć idealne wnętrze prywatne lub publiczne. Nasz profesjonalizm potwierdzony jest licznymi referencjami i wieloma publikacjami zrealizowanych wnętrz w opiniotwórczych magazynach branżowych.

Proponujemy kompleksowe projekty wnętrz mieszkań, apartamentów, loftów, domów i rezydencji.

Projekt przygotowujemy na podstawie rzutów architektonicznych i/lub własnej inwentaryzacji. Współpracę z klientem można podzielić na dwa etapy. Pierwszy to omówienie założeń projektowych, inspiracji i przygotowanie koncepcji wstępnych, które ilustrują nasze spojrzenie na Państwa wnętrze. Koncepcja jest przygotowana w postaci rzutów, wizualizacji – zawiera układy mebli, koncepcje układu podłogi, sufitów i oświetlenia.
Po akceptacji koncepcji przechodzimy do drugiego etapu - projektu wykonawczego aranżacji wnętrz. Przygotowany projekt wnętrz zawiera wszystkie elementy kształtujące architekturę wnętrza od układu ścian i instalacji poprzez projekty łazienek i mebli do doboru kolorystyki, karniszy i zasłon. Na życzenie uczestniczymy w realizacji w postaci nadzoru autorskiego.

Zestawienie prac projektowych

Prace przedprojektowe

1. Wizja lokalna – inwentaryzacja obiektu.
2. Określenie oczekiwań inwestora, założeń projektowych, preferowanych rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych poprzez ankietę oraz konsultacje w biurze ARTDESIGN.

Projekty koncepcyjny

1. Układy funkcjonalne przestrzeni wnętrza – rzuty.
2. Widoki ścian niezbędne do zobrazowania przedstawionej propozycji.
3. Inspiracje, wstępne propozycje materiałów wykończeniowych i kolorystyki.
4. Wizualizacje przestrzeni wnętrza.
5. Dopracowanie idei przedstawionej we wstępnej koncepcji, ścisła współpraca z inwestorem w celu jak najlepszego dostosowania wnętrz do jego potrzeb oraz wprowadzenie zmian sugerowanych przez inwestora.

Czas realizacji max. 21 dni roboczych od daty wykonania inwentaryzacji lub przekazania dokumentacji budowlanej.

Projekt aranżacji wnętrz cz.1


1. Dopracowany układ funkcjonalny (układ ścian, mebli, podłóg, sufitów i lamp).
2. Projekt układu podłóg.
3. Projekt sufitów podwieszanych z oświetleniem.
4. Projekt instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych (również EIB) (bez branży).
5. Projekt punktów wodnych i C.O. (bez branży).
6. Projekt kominka.
Czas realizacji max. 21 dni roboczych od daty zatwierdzenia koncepcji.

Projekt aranżacji wnętrz cz.2

1. Projekty łazienek.
2. Projekt okładzin ściennych, kolorystyki.
3. Projekt mebli – kuchnia, garderoba, mebli łazienkowych i innych nierozerwalnie związanych z zaprojektowaną przestrzenią w zakresie rysunków koncepcyjnych z opracowaniem bryły i doborem materiałów.
4. Projekt schodów i balustrad.
5. Dobór wszystkich materiałów potrzebnych do realizacji przestrzeni domu. Precyzyjne określenie ilości (płytek, parkietów, kamienia) oraz wskazanie miejsca ich zakupu wraz z wyceną.
6. Dobór, białego osprzętu łazienek, lamp, mebli.

Czas realizacji max. 28 dni roboczych od daty zatwierdzenia projektu wykonawczego cz. 1.Forma opracowania

Rzuty, widoki oraz wizualizacje niezbędne do precyzyjnego zobrazowania zaprojektowanej przestrzeni. Precyzyjne rzuty i widoki poszczególnych elementów, detale – wykonane w skali niezbędne dla wykonawców kolejnych etapów prac wykończeniowych. W ramach opracowania inwestor otrzymuje także zestawienie ilościowe proponowanych materiałów wykończeniowych oraz wyceny materiałów i prac.
Projekt przekazywany jest w formie drukowanej dokumentacji projektowej w zamkniętym opracowaniu w 2 egzemplarzach.
Zapewniamy również nadzór autorski gwarantujący, że realizowana inwestycja będzie odpowiadać założeniom projektowym. Nadzór autorski to przyjazdy na miejsce realizacji projektu architektury wnętrz w celu przekazania wykonawcom poszczególnych prac- założeń projektowych oraz wytycznych wykonawczych. Nadzór autorski to również kontrola jakości wykonanych prac. O wszelkich błędach i zauważonych uchybieniach inwestor jest natychmiast informowany. Z każdego nadzoru autorskiego sporządzamy notatkę, podpisaną przez uczestników spotkania, wykonawców. Zakres oraz koszt nadzorów może zostać określony w umowie jako maksymalna ilość spotkań na budowie lub w postaci kwoty za jednorazową konsultacje. Nadzór nad realizacją to także nieograniczone konsultacje w biurze ARTDESIGN, poprzez e-mail i telefon.

ARTDESIGN info

ARTDESIGN biuro projektowania architektury wnętrz prowadzone jest przez Jacka Niezgodę w Krakowie. Zespół projektowy to pięciu doświadczonych projektantów, dyplomowanych architektów wnętrz oraz współpracujący specjaliści branżowi. Kreatywna i rzetelna praca projektowa w połączeniu z 15-letnim doświadczeniem zapewnia wykonanie intrygującego, oryginalnego i niezwykle eleganckiego projektu architektury wnętrz, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami estetycznymi i funkcjonalnymi inwestora. Każda przestrzeń jest dla nas wyzwaniem i inspiracją, co sprawia, że nasze projekty wnętrz bogate są w nowatorskie rozwiązania, zaskakujące połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne. Realizacje projektów odznaczają się wysoką jakością, ponadczasowością i dbałością o każdy detal. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji. Polecamy także sprawdzonych wykonawców, aby przygotowane projekty architektury wnętrz zostały zrealizowane w najmniejszym szczególe zgodnie z założeniami projektowymi ARTDESIGN, a także inwestorzy współpracujący z ARTDESIGN otrzymują atrakcyjne warunki sprzedaży (upusty) w salonach z materiałami wyposażenia wnętrz.

Zapraszamy do biura przy ul. Wyrwy-Furgalskiego 1 w Krakowie, gdzie możemy szerzej porozmawiać o założeniach projektowych. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami, wizualizacjami, referencjami oraz artykułami, które prezentujemy na www.artdesign.pl, na naszym blogu www.projekty-wnetrza.com, są one również publikowane w prestiżowych tytułach prasowych. Jednocześnie informujemy, że ARTDESIGN jest Partnerem serwisu GRATKA www.dom.gratka.pl, eksperckiego WIESZJAK.pl www.projektowanie-wnetrz.wieszjak.pl, a także wielu innych gdzie prezentowane są publikacje, realizacje i wizualizacje projektów ARTDESIGN.

Oryginalny i niepowtarzalny design to podstawowe zasady projektowania architektury wnętrz w ARTDESIGN. Od ponad 10 lat rozwijamy się szanując twórczość intelektualną innych. Korzystamy tylko z oryginalnych i licencjonowanych programów do tworzenia projektów i wizualizacji wnętrz. Każdy program zainstalowany na naszych komputerach jest legalny – licencjonowany.
 Do tworzenia rysunków technicznych wykorzystujemy Archicad-y, trójwymiarowy model wnętrza powstaje przy użyciu 3dmax Design2015, a jakość wizualizacjom nadaje Vray 3.0.
Audyt legalności oprogramowania wg standardów niezależnej organizacji Business Software Alliance potwierdził przestrzeganie praw własności intelektualnej przez ARTDESIGN. Popieramy kampanie promujące legalne oprogramowanie jako ochronę dla wartości intelektualnych i przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną usługi projektowej, prosimy o przesłanie na adres biuro@artdesign.pl rzutów wnętrza w formie dowolnego pliku graficznego. W e-mailu prosimy o kilka słów opisu (etap realizacji inwestycji, miejsce realizacji) oraz o zamieszczenie numeru telefonu kontaktowego, aby w przypadku wątpliwości, w szybki sposób skonsultować informacje konieczne do przygotowania wyceny. Wycenę usługi projektowej wraz z opisem prześlemy w ciągu 3 dni - o przesłaniu oferty poinformujemy Państwa telefonicznie.

aranzacje wnetrza

architektura wnętrz projektowanie


Informacja oraz wycena usług projektowych:
tel. 603 914 915
e-mail: oferta@artdesign.pl