publikacje & referencje / referencje

Medycyna DĄB | Wnętrza kliniki


Polecamy ARTDESIGN, profesjonalne biuro projektowe specjalizujące się w architekturze wnętrz, z którym współpracowaliśmy w związku z aranżacją wnętrz kliniki medycznej DĄB.

Opracowanie projektowe obejmowało recepcję z miejscem oczekiwania na wizytę oraz wnętrza gabinetów medycznych. Architekci z biura ARTDESIGN zaproponowali stylowe i nieoczywiste rozwiązania. Zaprojektowane wnętrza są jasne, co daje efekt czystości i sterylności, niezbędny w przypadku pomieszczeń kliniki medycznej. Harmonia kompozycji i barw podkreśla najwyższy poziom proponowanych usług medycznych. Wnętrza są jednak dalekie od banału i przeciętności. Głównym atutem stworzonej aranżacji jest efektowna gra przestrzenią architektoniczną, światłem i akcentami kolorystycznymi, zestawienie eleganckich materiałów oraz wkomponowanie w przestrzeń wyszukanych obrazów, dzięki którym wnętrza nabierają niepowtarzalnego charakteru.

Projektanci ARTDESIGN nie tylko potrafią zaprojektować piękne, intrygujące wnętrza, ale też dysponują imponującą wiedzą techniczną i budowlaną oraz znajomością najnowszych rozwiązań. Opracowując projekt na nasze zlecenie, szybko rozpoznali nasze potrzeby i oczekiwania, działali z dużym zaangażowaniem, przez cały czas wykazywali inicjatywę i proponowali najlepsze alternatywne rozwiązania. Przygotowali atrakcyjne wizualizacje projektowanych wnętrz oraz dokumentację zawierającą precyzyjne rysunki, dokładne opisy i wskazówki dla wykonawców.

Sądzimy, że wnętrza kliniki DĄB są najlepszym dowodem wysokich kompetencji architektów z biura projektowego ARTDESIGN, które polecamy jako rzetelnego partnera we współpracy.

Piotr Bednarski