BATHED IN SUNSHINE | I | Wnętrza domu
domy / Bielany Wrocławskie 2023
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Prezentowany projekt to wnętrza pełne światła, ciepłych barw i świetlnych refleksów. Dekoracyjne i eleganckie, ale przede wszystkim zaprojektowane z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu przyszłych mieszkańców domu.

Salon z jadalnią jest najbardziej reprezentacyjną częścią domu. W centrum znajduje się półokrągła sofa modułowa oraz podobnie zaokrąglona ażurowa ściana meblowa z panelem TV. Kompozycję podkreśla złoty okrąg na suficie, pośrodku którego zawieszona jest dekoracyjna lampa. Miękkie linie, obłości i opływowe kształty to obecnie jeden z głównych trendów w światowym designie. Żeby nadać wnętrzom ponadczasowy charakter, użyliśmy klasycznych materiałów wysokiej jakości. Dekoracyjny szary kamień, jasne płytki z charakterystycznym użyleniem Statuario Oro oraz podłoga z jasnego drewna ułożona w jodłę francuską są zawsze eleganckie i szlachetne. Ważną rolę odgrywają liczne złote detale – korespondują z beżowo-białą bazą wnętrza i dodają blasku. Dekoracyjne motywy, np. wzór na zabudowie kominka, to akcenty, dzięki którym wnętrze zyskuje unikalny charakter.

W strefie jadalni króluje duży stół z kamiennym blatem i kryształowymi lampami ponad nim. W nowoczesnej kuchni został zaaranżowany półwysep z miejscem do siedzenia dla czterech osób, w sam raz na poranne śniadania.
BATHED IN SUNSHINE | I | Wnętrza domu
2012,