PURE GENIUS | II | Wnętrza domu
domy / Tarnów 2019
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Nowoczesne i eleganckie wnętrza z wyobraźnią – takie wyzwania projektowe bardzo lubimy :) Zapraszamy do galerii drugiej części aranżacji, z kuchnią, jadalnią i gabinetem.

Tworząc aranżację dużej przestrzeni parterowego domu mogliśmy puścić wodze fantazji, ponieważ inwestorzy byli otwarci na nieszablonowe pomysły i oryginalny, mocny efekt wizualny. Kompozycja wnętrz zbudowana jest na zestawieniach różnorodnych materiałów, struktur i form, które pomimo tej mnogości tworzą spójną, harmonijną całość. Paleta barw – od neutralnych kolorów natury po odcienie intensywnej zieleni i dodatki w kolorze złotym – wprowadza do wnętrz ciepłą i zarazem elegancką atmosferę.

Luksusowa, nietuzinkowa kuchnia jest przedłużeniem salonu i jadalni. Nowoczesne rozwiązania zapewnią też wygodę i ergonomię podczas gotowania i przygotowywania posiłków.

Ważną rolę w tych wnętrzach odgrywa oświetlenie – zadbaliśmy o to, aby było nie tylko funkcjonalne i dekoracyjne, ale też tworzyło ciekawe efekty świetlne. Różnego rodzaju lampy i podświetlenia budują nastrój i dają wiele możliwości aranżacji światłem, dzięki czemu wnętrza będą mogły się zmieniać w zależności od pory dnia i okazji. W jadalni zaproponowaliśmy stół o ciekawej formie, z dużą, świecącą kulą z mlecznego szkła wpuszczoną w ażurową konstrukcję stołu. Z kolei rozrzucone na ciemnym suficie lampy mają tworzyć wrażenie nocnego nieba.
PURE GENIUS | II | Wnętrza domu
2012,