HEART OF GOLD | Wnętrza domu
domy / Rybnik 2018
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Tworząc projekt wnętrz tego domu jak zawsze kierowaliśmy się potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi inwestora. Tym razem były one dobrze sprecyzowane – przyszli mieszkańcy chcieli zobaczyć jasne, delikatne wnętrza odznaczające się wysublimowaną elegancją.

W całym domu przeplatają się ciepłe beże, biel oraz złote i grafitowe akcenty. Jasne kolory i świetnie dobrane piękne materiały pozwoliły uzyskać efekt lekkości. Płytki marmurowe Calacatta Gold czy spieki kwarcowe o charakterystycznym złoto-beżowym użyleniu ujęte w kompozycje ze złotych ram i listw wykończeniowych dodają wnętrzom świetlistości.

Efektownym elementem przestrzeni dziennej jest zabudowa z trójstronnym kominkiem, widocznym z wielu miejsc w domu. W salonie panel TV został umieszczony w dekoracyjnej zabudowie meblowej na tle ryflowanej ściany. Wrażenie elegancji podkreślają sufity wykończone sztukaterią i listwami w złotym kolorze oraz duże, bogato zdobione lampy. Kuchnia z nowoczesną i ergonomiczną zabudową meblową jest lekka i przejrzysta.

Wnętrza na piętrze domu zaprojektowane są konsekwentnie w tym samym stylu i kolorystyce. Dekoracyjne okładziny meblowe wykończone złotymi ramami budują efekt harmonijnej elegancji.

HEART OF GOLD | Wnętrza domu
2012,