WELCOME TO THE JUNGLE | I | Wnętrza apartamentu
apartamenty / Wrocław 2017
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Koncepcja projektu wnętrza apartamentu została przygotowana z myślą o oczekiwaniach młodych mieszkańców, którzy prowadzą aktywny tryb życia i lubią spędzać czas z przyjaciółmi. Założeniem projektowym było, aby design wnętrza odzwierciedlał nowoczesny styl życia i cechy mieszkańców – młodość, aktywność, zamiłowanie do designerskich form i rozwiązań. Inwestorom zależało na tym, aby wnętrza wyróżniały się nowoczesnym stylem i miały unikalny, elegancki wygląd.

Strefa dzienna, salon, jadalnia i kuchnia tworzą dużą otwartą przestrzeń, w której można przyjmować gości i wspólnie spędzać czas.

Podłoga i ściana za panelem TV jest wykończona płytką z wyrazistym rysunkiem naturalnego alabastru. Płytka ta nadaje wnętrzu niepowtarzalny, elegancki i dynamiczny charakter. Inne elementy wnętrza mają maksymalnie uwydatnić te cechy. Wyspa kuchenna została wykonana z kamienia nawiązującego swym wzorem oraz intensywnością do płytek na podłodze. Zabudowa meblowa została zaprojektowana jako duże bryły, które są tłem dla lżejszych, ażurowych konstrukcji – ramy wokół okapu czy lamp w jadalni, stołu z blatem ze szkła itp. Również sofa w salonie, z siedziskami na chromowanych  stelażach, została „oderwana” od podłogi. Duży obraz za stołem w jadalni stanowi ciekawy i nieoczywisty akcent w nowoczesnym wnętrzu.
WELCOME TO THE JUNGLE | I | Wnętrza apartamentu
2012,