ESSENCE OF DESIGN | Wnętrza apartamentu
apartamenty / Kraków 2015
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Wnętrze apartamentu utrzymane jest w kolorystyce beżów połączonych z jasnym fornirem podkreślonych akcentami czerni. Ukośne ułożenie słojów drewna na fornirowanych elementach zabudowy meblowej dynamizuje wnętrze i nadaje mu indywidualny charakter. Dekoracyjną część wnętrza tworzą też oryginalne półki na książki, w które została wkomponowana nowoczesna, czarno-biała grafika.


Kuchnia została oddzielona od salonu podwyższonym blatem, którego zagięta forma wizualnie zamyka strefę kuchni również od strony holu. Efektownym elementem aranżacji wnętrza jest wykonana z grafitowego szkła zabudowa okapu, wewnątrz której znajdują się także okrągłe lampy oświetlające blat wyspy i w subtelny sposób przeświecające przez ciemne szkło.


W aranżacji łazienki płytki o rysunku czarnego marmuru z jasnymi przeżyleniami w efektowny sposób kontrastują z bielą zabudowy meblowej. Elegancji dodaje znajdująca się na tle wanny mozaika, stworzona z lustrzanych pasków. Duże lustro odbija zaprojektowaną przestrzeń, podkreślając jej walory i powiększając optycznie.


Sypialnia to oaza spokoju – znajdujący się w niej biokominek tworzy nastrój sprzyjający odpoczynkowi. Tapicerowany zagłówek o nieregularnej kompozycji prostokątów koresponduje z geometrycznymi formami zabudowy meblowej.

Więcej wizualizacji:
www.projekty-wnetrza.com/apartament/essence-of-design-wnetrza-apartamentu

ESSENCE OF DESIGN | Wnętrza apartamentu
2012,