16-06-2023

BATHED IN SUNSHINE | Wnętrza domu


Nasz najnowszy projekt to wnętrza pełne światła, ciepłych barw i świetlnych refleksów. Dekoracyjne i eleganckie, ale przede wszystkim zaprojektowane z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu przyszłych mieszkańców domu.

Salon z jadalnią jest najbardziej reprezentacyjną częścią domu. W centrum znajduje się półokrągła sofa modułowa oraz podobnie zaokrąglona ażurowa ściana meblowa z panelem TV. Kompozycję podkreśla złoty okrąg na suficie, pośrodku którego zawieszona jest dekoracyjna lampa. Miękkie linie, obłości i opływowe kształty to obecnie jeden z głównych trendów w światowym designie. Żeby nadać wnętrzom ponadczasowy charakter, użyliśmy klasycznych materiałów wysokiej jakości. Dekoracyjny szary kamień, jasne płytki z charakterystycznym użyleniem Statuario Oro oraz podłoga z jasnego drewna ułożona w jodłę francuską są zawsze eleganckie i szlachetne. Ważną rolę pełnią liczne złote detale – korespondują z beżowo-białą bazą wnętrza i dodają blasku. Dekoracyjne motywy, np. wzór na zabudowie kominka, to akcenty, dzięki którym wnętrze zyskuje unikalny charakter.

W strefie jadalni króluje duży stół z kamiennym blatem i kryształowymi lampami ponad nim. W nowoczesnej kuchni został zaaranżowany półwysep z miejscem do siedzenia dla czterech osób, w sam raz na poranne śniadania. Na parterze zaprojektowaliśmy również elegancki wiatrołap, efektowną łazienkę dla gości oraz klatkę schodową prowadzącą na piętro.

Ze strefy dziennej domu przenosimy się do niezwykle eleganckiej głównej sypialni z garderobą i łazienką. Podobnie jak w całym domu, aranżacja wnętrz utrzymana jest w jasnej kolorystyce beżów i bieli, z dodatkami kontrastujących grafitów oraz detalami w złocie. Takie połączenie jest wytworne i wyraziste. W sypialni wzrok przyciąga tapicerowana ściana, która stanowi tło dla łóżka z równie dekoracyjnym zagłówkiem. Złote elementy – ozdobne listwy, okucia czy detale lamp – wprowadzają do tego nowoczesnego wnętrza nutę stylu glamour.

Za drzwiami z grafitowego szkła ukryta jest piękna, wygodna garderoba. Z kolei jasna łazienka jest subtelna i lekka – przeważają w niej biel i delikatny beż, a główną dekoracją są złote dodatki i płytka z wyrazistą żyłką.

Więcej wizualizacji parteru domu zobaczycie tutaj: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=677
a sypialnię z garderobą i łazienką tutaj: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=678