10-05-2019

HEARTH AND HOME | Wnętrza domu


Przytulne wnętrze, oparte na jasnych barwach i naturalnych materiałach – takimi słowami inwestorzy opisali swój obraz wymarzonego domu zanim rozpoczęliśmy pracę nad projektem. Jesteście ciekawi efektu? Zapraszamy do galerii! Przyszli mieszkańcy są zadowoleni – zaakceptowali projekt praktycznie bez zmian, mówiąc że idealnie zrozumieliśmy ich oczekiwania.

Kompozycja wielu naturalnych barw w różnych odcieniach i duża ilość jasnego drewna wprowadzają do wnętrza pozytywną domową atmosferę i wszystko to, co kojarzy się z ciepłem życia rodzinnego. Elegancka czerń podkreśla jasne elementy, tworząc wyraziste kontrasty, a złote akcenty dodają całej aranżacji szyku.

Projekt wnętrz tego domu był dla nas wyzwaniem ze względu na nietypową architekturę budynku, z pofalowanym obrysem ścian, konstrukcją ze słupami i okrągłą klatką schodową. Postanowiliśmy wykorzystać i podkreślić te elementy. I tak powstało niepowtarzalne wnętrze, z dekoracyjnymi słupami, dynamiczną formą schodów i dodającą przytulności tapicerowaną ścianą.


Na piętrze domu znajduje się sypialnia z pokojem kąpielowym i garderobą. To przestrzeń, w której panuje harmonia i równowaga. Naszym klientom zależało na tym, aby sypialnia była jasna, lekka i przytulna. Dla kontrastu i stworzenia tła przedsionek jest w kolorze czarnym. Całe wnętrze tchnie spokojem – trochę w duchu zen.

Duża łazienka przy sypialni to właściwie luksusowy pokój kąpielowy – idealne miejsce na relaksującą kąpiel lub odprężający pobyt w saunie. Eleganckie materiały i złote dodatki sprawiają, że będzie można się tu poczuć naprawdę wyjątkowo!

Więcej wizualizacji:
Salon, kuchnia, hol i schody: http://www.artdesign.pl/pl/projekt?id=547
Sypialnia, pokój kąpielowy i garderoba: http://www.artdesign.pl/pl/projekt?id=548