20-12-2018

GOLDEN MEAN | Wnętrza domu


Projektując wnętrze tego domu chcieliśmy podkreślić atuty dużej otwartej przestrzeni i zaaranżować ją tak, aby zyskała nowoczesny i dynamiczny charakter. Cała przestrzeń jest wyrazista w kolorystyce, a rytmiczne kompozycje przenikających się płaszczyzn optycznie balansują wnętrze.

Zgodnie z oczekiwaniami inwestora w aranżacji wykorzystaliśmy wiele naturalnych materiałów, takich jak kamień i drewno. Jasne płaszczyzny zostały dopełnione akcentami grafitu oraz ciemniejszego kamienia. Ciepła dodają wnętrzu elementy fornirowane z ryflowaniem, które dodatkowo wzbogaci grę światłocieni. W salonie uwagę zwraca wertykalna forma zabudowy kominka, geometryczna kompozycja w wyższej części wnętrza a także panel TV, który płynnie przechodzi w zabudowę terrarium.

W nowoczesnej i wygodnej kuchni szczególnie oryginalnym elementem wnętrza jest wyspa kuchenna, pomyślana jako gra brył o różnym ciężarze.

W drugiej części projektu pokazujemy sypialnię z mocnym akcentem kolorystycznym w postaci fioletowej tapety i nowoczesną kompozycją z drewnianych paneli 3d za wezgłowiem łóżka.

Więcej wizualizacji wnętrz domu:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=532
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=533