publikacje & referencje / referencje

MEDESTETIS Instytut Medycyny Estetycznej


Architekci z biura projektowego ARTDESIGN stworzyli kompleksowy projekt wnętrz kliniki medycyny estetycznej MEDESTETIS.

Polecamy biuro ARTDESIGN ponieważ zapewnia doskonałą jakość usług i niezwykłe designerskie projekty wnętrz. Architekci przygotowali dla nas kompleksowy projekt od A do Z, od układów funkcjonalnych poprzez wizualizacje po kompletne projekty wykonawcze wraz z zestawieniami materiałów potrzebnych do realizacji wnętrza.

Podczas pracy nad projektem kliniki projektanci wykazali się dużą elastycznością, wyczuciem i zrozumieniem złożonych potrzeb. Zaplanowali przestrzeń spełniającą wszystkie nasze oczekiwania, funkcjonalną i, co najważniejsze, wyróżniającą się doskonałym designem. Wnętrza kliniki są eleganckie i niepowtarzalne, co doceniają nasi klienci a także pracownicy.

Bardzo dobry kontakt z projektantami przełożył się na owocną współpracę. Architekci byli dostępni przez cały czas trwania realizacji projektu, poprzez Panel Inwestora ARTDESIGN i w ramach konsultacji mailowych i telefonicznych. Rysunki wykonawcze zostały przygotowane z dużą starannością, profesjonalizmem i dbałością o szczegóły.

Wszystkie powyższe kwestie sprawiają, że rekomendujemy i polecamy ARTDESIGN w projektach medycznych oraz wszelkich innych dotyczących architektury wnętrz osobom i firmom oczekującym najwyższej jakości.

dr n. med. Joanna Kuschill – Dziurda
Kierownik Instytutu MEDESTETIS