publikacje & referencje / referencje

LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA


Biuro projektowe ARTDESIGN przygotowało na zlecenie LKN Farmona projekt architektury wnętrz nowej siedziby firmy przy ul. Jugowickiej w Krakowie.
Współpraca obejmowała: kompleksowy projekt wnętrz przestrzeni biurowych o łącznej powierzchni 370 m2, projekt elewacji budynku, a także uczestnictwo w realizacji w roli inwestora zastępczego.

Zaproponowane przez architektów rozwiązania funkcjonalne umożliwiły maksymalne dopasowanie przestrzeni do naszych potrzeb. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom, wykorzystaniu nowoczesnych materiałów wnętrza biur są przyjazne dla użytkowników, ergonomiczne i funkcjonalne. Zaproponowana aranżacja wnętrza nawiązuje do identyfikacji wizualnej firmy i idealnie komponuje się w nowoczesną wizję i strategię rozwoju firmy.

Dokumentacja projektowa została opracowana z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz naszymi wytycznymi i sugestiami. Architekci wnętrz wykazali się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w nadzór nad realizacją, w koordynację prac wykonawców i uzgodnienia z rzeczoznawcami, co umożliwiło oddanie biurowca w założonym terminie.

Dyspozycyjność zespołu projektowego, terminowość realizowanych działań ugruntowały naszą opinię o biurze projektowym ARTDESIGN jako profesjonalnym, godnym zaufania partnerze biznesowym. Wyrażamy nadzieję, że w przyszłości będziemy kontynuować współprace na równie wysokim poziomie.

Maria Waliczek
Prezes Zarządu