publikacje & referencje / referencje

TOR-KRAK Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych Sp z o.o.


Przedsiębiorstwo TOR-KRAK miało przyjemność współpracować z ARTDESIGN biuro projektowe podczas realizacji wnętrza nowej siedziby firmy w Krakowie. Współpraca obejmowała kompleksowy projekt aranżacji wnętrz biurowych, rozwiązania funkcjonalne pomieszczeń technicznych wraz z doborem materiałów, nadzór nad realizacją i przebiegiem prac budowlano-remontowych.

Biuro ARTDESIGN w sposób bardzo rzetelny i terminowy wywiązało się z powierzonych zadań. Dokumentacja projektowa została sporządzona profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół. Również na etapie realizacji wnętrza architekci wykazali się dużym zaangażowaniem, zapewniając pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych, doradztwo w dobrze wyposażenia.
Indywidualne podejście do zadania projektowego, kreatywność architektów zaowocowała projektem wnętrza funkcjonalnego, wizualnie atrakcyjnego i spójnego z ustalonym wizerunkiem firmy.

Z całym przekonaniem możemy polecić biuro projektowe ARTDESIGN jako solidnego partnera, eksperta w dziedzinie projektowania wnętrz biurowych.

Wiesław Niedziela
Prezes Zarządu