publikacje & referencje / referencje

Hotel DUNAJEC. Restauracja


W 2013 roku z pomocą biura projektowego ARTDESIGN przeprowadziliśmy modernizację restauracji w hotelu Dunajec. Współpraca obejmowała kompleksowy projekt wnętrz restauracji oraz dobór materiałów i wyposażenia.

Naszym głównym założeniem było stworzenie nowoczesnej restauracji, która nie tylko będzie pełnić funkcję restauracji hotelowej, ale będzie również miejscem spotkań biznesowych, lunchów, imprez okolicznościowych. Projekt wnętrz przygotowany przez architektów z ARTDESIGN spełnił wszystkie postawione wymagania, zaprojektowana przestrzeń odpowiada naszym potrzebom, jest ergonomiczna i funkcjonalna, a oryginalny design zapada w pamięci naszych klientów.

Architekci wnętrz z ARTDESIGN wykazali się dużym zaangażowaniem nie tylko na etapie projektowania, ale również podczas realizacji projektu wnętrz. Dzięki dobrej organizacji pracy, elastyczności zespołu projektowego, szybkiej reakcji na pytania ze strony wykonawców możliwe było przeprowadzenie prac remontowych zgodnie z założonym harmonogramem. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować ARTDESIGN biuro projektowe przyszłym inwestorom.

Piotr Mazurek
Właściciel Obiektu