publikacje & referencje / referencje

 Klinika stomatologiczna FRESHDENT


ARTDESIGN architektura wnętrz zaprojektowało dla nas wnętrze Kliniki Stomatologicznej Freshdent oraz objęło nadzorem autorskim i inwestycyjnym proces realizacji.

W wyniku dogłębnej analizy istniejącej przestrzeni i naszych potrzeb powstał projekt wnętrz w pełni odpowiadający naszym założeniom i planom oraz wymogom prawnym, jakim podlega tego typu działalność. Projekt obejmował część recepcyjną i łazienkę dla pacjentów, część medyczną z gabinetami m.in. stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii i protetyki stomatologicznej, implantologii i endodoncji oraz część socjalną i biurową. Dzięki kompleksowej współpracy z Artdesign powstały wnętrza optymalnie wykorzystujące istniejącą przestrzeń, eleganckie i nowoczesne, a równocześnie przyjazne i komfortowe dla Pacjentów. Powstałe wnętrza idealnie wpisują się w wizerunek naszej działalności medycznej, są spójne z naszą komunikacją wizualną i strategią marketingową.

Współpraca, począwszy od koncepcji i projektu wykonawczego po nadzór autorski, przebiegała sprawnie i terminowo. Zespół doświadczonych projektantów służył fachową pomocą, umiejętnie rozwiązując skomplikowane problemy projektowe i wykonawcze, dzięki czemu możliwa była szybka realizacja zamierzeń inwestycyjnych. Profesjonalizm oraz duże zaangażowanie architektów sprawiły, że powstały wnętrza o wysokim poziomie designu, a jednocześnie funkcjonalne i ergonomiczne.

Polecamy ARTDESIGN architektura wnętrz jako rzetelne i profesjonalne biuro projektowe w zakresie wnętrz medycznych.

Lek. stom Michał Kuśnierz