publikacje & referencje / referencje

Hotel GRAFIT Bussines & Conference


Z prawdziwą przyjemnością polecamy ARTDESIGN architektura wnętrz jako wiarygodnego i kompetentnego partnera w projektowaniu wnętrz hotelowych.

Biuro projektowe ARTDESIGN architektura wnętrz jest autorem kompleksowego projektu wnętrz Hotelu Grafit Bussines & Conference w Kielcach, obejmującego 2000 m2 powierzchni, na którą składały się m.in. hol i recepcja z foyer, restauracja i sala bankietowa, lounge bar, wielofunkcyjna sala konferencyjna oraz wzorcowe pokoje i apartamenty. Współpraca obejmowała również nadzór autorski na każdym etapie, w zakres którego wchodziły m.in. wizyty na budowie oraz konsultacje z ekipami wykonawczymi.
Przyjęta w biznesplanie koncepcja hotelu biznesowo – konferencyjnego została przez ARTDESIGN doskonale odzwierciedlona w projekcie wnętrza hotelowego. Wspólnie zrealizowaliśmy nowoczesną i odważną przestrzeń wychodzącą poza przyjęte standardy estetyczne, przeznaczoną dla Gości biznesowych oczekujących wnętrz oryginalnych, o wysokiej jakości i klasie estetycznej. Wysoko oceniamy jakość projektu, dokumentację wykonawczą, profesjonalizm oraz zaangażowanie architektów wnętrz.

Współpraca z ARTDESIGN przez cały okres realizacji układała się bez zakłóceń, a końcowy efekt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Zespół architektów ARTDESIGN posiada odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat branży hotelowej. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy ARTDESIGN jako rzetelnego partnera biznesowego do podobnych zadań projektowych.

Witold Szymański         
Prezes Zarządu    

Patrycja Figarska
Dyrektor Hotelu