CRAZY ABOUT INTERIORS | I | Wnętrza domu
domy / Piotrków Trybunalski 2022
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Nowoczesny styl, dynamiczne kompozycje, wyraziste faktury materiałów – to wnętrze ma przykuwać uwagę! Na początek zobaczycie salon, a w nim efektowną ścianę z kominkiem i TV. Płaszczyzna zakończona jest ukośnym cięciem, które dodaje dynamiki. Ten zabieg kompozycyjny powtarza się również w drewnianych frontach innych mebli w przestrzeni salonu, jadalni i kuchni.

W tak nowoczesnej w formach przestrzeni postawiliśmy na harmonijne, naturalne kolory: na tle złamanych bieli, szarości i grafitów głównym akcentem jest marmur Emperador (w postaci wielkoformatowej płytki). Jego stonowany odcień brązu dopełniony jest jeszcze cieplejszym brązem forniru drewnianego.

Z jasnej strefy dziennej przechodzimy do korytarza, który wykończony jest w nieco ciemniejszej kolorystyce. Wyrazistym akcentem przestrzeni komunikacyjnej jest efektowna klatka schodowa. Ściany wykończone są fornirem kamiennym, od strony korytarza schody oddziela grafitowa szyba, z góry zwieszone są piękne szklane lampy. Znajdujący się za szklanymi drzwiami gabinet kontynuuje styl holu.
CRAZY ABOUT INTERIORS | I | Wnętrza domu
2012,