SUMMERTIME VIBES | I | Wnętrza apartamentu
apartamenty / Kielce 2021
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Zapraszamy do pełnego słońca, optymistycznego wnętrza, które przywoła wspomnienie lata i wakacji! Właściciele mieszkania to młodzi ludzie, którzy chcieli mieć „plażowe mieszkanie” - jasne, bezpretensjonalne, wykończone naturalnymi materiałami.

Wakacyjny, plażowy klimat tworzą użyte w projekcie materiały. We wnętrzu jest dużo jasnego drewna, dekoracyjny sufit składa się z modułów mat bambusowych, a fronty szaf w holu mają formę shuttersów. W ten klimat świetnie wpisują się również dekoracyjne lampy w salonie i nad wyspą kuchenną czy rattanowe dodatki, nawiązujące do modnego ostatnio stylu boho.

Apartament jest też przykładem wielofunkcyjnej przestrzeni, dostosowanej do stylu życia młodych mieszkańców. Otwarta strefa dzienna z salonem i kuchnią jest jednocześnie miejscem codziennej pracy, wypoczynku i rozrywki. Domowe biuro nie jest zamknięte – w założeniu ma być widoczne z salonu. Przestrzeń pracy płynnie przechodzi w przestrzeń hobby: tuż obok zaplanowaliśmy miejsce na gramofon, kolekcję płyt winylowych, gitarę elektryczną i wzmacniacz. Z kolei stół w jadalni po zdjęciu blatu zamienia się w stół bilardowy.

Wygoda, luz, przyjemna atmosfera – to kluczowe cechy tego wnętrza.
SUMMERTIME VIBES | I | Wnętrza apartamentu
2012,