PURE GENIUS | III | Wnętrza domu
domy / Tarnów 2019
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Nowoczesne i eleganckie wnętrza z wyobraźnią – takie wyzwania projektowe bardzo lubimy :)

Tworząc aranżację dużej przestrzeni parterowego domu mogliśmy puścić wodze fantazji, ponieważ inwestorzy byli otwarci na nieszablonowe pomysły i oryginalny, mocny efekt wizualny.

W kolejnej części projektu pokazujemy sypialnię z łazienką i garderobami, tworzące jeden kompleks. Podobnie jak w całym domu, kompozycja tej przestrzeni zbudowana jest na zestawieniach różnorodnych materiałów, struktur i form, które tworzą spójną, harmonijną całość. Stosunkowo ciemna paleta barw – od neutralnych kolorów natury po odcienie intensywnej zieleni i dodatki w kolorze złotym – sprawia, że wnętrze jest nastrojowe i eleganckie. Wizualne motywy związane z  zainteresowaniami inwestora – astronomią i kosmosem – wnoszą intrygującą atmosferę.

Ważną rolę w tych wnętrzach odgrywa oświetlenie – zadbaliśmy o to, aby było nie tylko funkcjonalne i dekoracyjne, ale też tworzyło ciekawe efekty świetlne. Różnego rodzaju lampy i podświetlenia dają wiele możliwości nastrojowych aranżacji światłem.

Łazienkę przy sypialni zaprojektowaliśmy jako elegancki pokój kąpielowy, dążąc do odejścia od tradycyjnego wzorca łazienki. Garderoby są funkcjonalne i zwracają uwagę dopracowanym designem.
PURE GENIUS | III | Wnętrza domu
2012,