PURE GENIUS | I | Wnętrza domu
domy / Tarnów 2019
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Nowoczesne i eleganckie wnętrza z wyobraźnią – takie wyzwania projektowe bardzo lubimy :)

Tworząc aranżację dużej przestrzeni parterowego domu mogliśmy puścić wodze fantazji, ponieważ inwestorzy byli otwarci na nieszablonowe pomysły i oryginalny, mocny efekt wizualny. Kompozycja wnętrz zbudowana jest na zestawieniach różnorodnych materiałów, struktur i form, które pomimo tej mnogości tworzą spójną, harmonijną całość. Paleta barw – od neutralnych kolorów natury po odcienie intensywnej zieleni i dodatki w kolorze złotym – wprowadza do wnętrz ciepłą i zarazem elegancką atmosferę.

Ważną rolę w tych wnętrzach odgrywa oświetlenie – zadbaliśmy o to, aby było nie tylko funkcjonalne i dekoracyjne, ale też tworzyło ciekawe efekty świetlne. Różnego rodzaju lampy i podświetlenia budują nastrój i dają wiele możliwości aranżacji światłem, dzięki czemu wnętrza będą mogły się zmieniać w zależności od pory dnia i okazji.

W całym domu pojawiają się wizualne motywy związane z  zainteresowaniami inwestora – astronomią i kosmosem. W salonie jest to lustro z wypiaskowanym motywem księżyca, które stanowi intrygujący element dekoracyjny i wnosi do wnętrza niezwykły nastrój.

Hol wejściowy i komunikacja stylistycznie scala dom, będąc przestrzenią równie elegancką jak cała strefa dzienna. W korytarzu ciekawie komponują się duże obrazy – grafiki autorstwa Olki Osadzińskiej: www.aleosa.com
PURE GENIUS | I | Wnętrza domu
2012,