ANTHOLOGY #20 | I | Wnętrza domu
domy / Katowice 2018
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Wnętrza domu, które pokazujemy w tej galerii, zaprojektowaliśmy w nowoczesnym stylu, ale z klasycznymi elementami, dodając aranżacji blasku i efektu luksusu.

W projektowaniu wnętrza najistotniejsze jest dla nas budowanie kompozycji oraz działanie zróżnicowanymi fakturami materiałów. Tworząc aranżację tego domu, na ścianach zastosowaliśmy różnego rodzaju okładziny meblowe z wysokim połyskiem, okładziny kamienne i fornirowane, jak również tapety i duże połacie luster. Elegancji dodaje wnętrzom kontrastowa kolorystyka – biel spieków kwarcowych z wzorem marmuru Calacatta efektownie odcina się od spieku Noir Desir, ciemnego forniru oraz czerni i brązów użytych na zabudowach meblowych.

Otwarta przestrzeń dzienna umożliwia domownikom wspólne spędzanie czasu przy wykonywaniu codziennych czynności. Sercem kuchni jest wyspa kuchenna z dużym blatem roboczym oraz częścią do spożywania posiłków, przy której może usiąść cała czteroosobowa rodzina. Salon to przestrzeń, która wyróżnia się elegancją. Zderzenie wytwornej klasyki z lekką nowoczesnością ożywia wystrój wnętrza. Przeszklona jadalnia z widokiem na ogród to wymarzone miejsce do organizowania większych i mniejszych przyjęć.
ANTHOLOGY #20 | I | Wnętrza domu
2012,