SPIRIT OF ADVENTURE | I | Wnętrza apartamentu
apartamenty / Warszawa 2018
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Zaprojektowane wnętrza dużego, nowoczesnego apartamentu dla kilkuosobowej rodziny są nowoczesne i wyraziste, ale jednocześnie ciepłe i przyjazne w odbiorze, a pod względem funkcjonalnym doskonale dopasowane do potrzeb wszystkich mieszkańców.

W przestrzeni dziennej apartamentu zaplanowaliśmy bardzo dużo miejsc, w których domownicy i odwiedzający ich goście będą mogli wspólnie spędzać czas. W otwartej przestrzeni wydzieliliśmy strefę salonu, jadalnię z dużym stołem, efektowną strefę barową z miejscem do degustacji oraz wygodną i elegancką kuchnię z wyspą. Nowoczesny biokominek i zabudowa z biblioteczką stanowią efektowny łącznik pomiędzy strefami.

W aranżacji całego apartamentu uwagę zwraca niezwykłe zróżnicowanie faktur i materiałów, które współgrają ze sobą harmonijnie pomimo różnego charakteru. Elegancki fornir i drewno wnoszą do wnętrz ciepłą, domową atmosferę. Nieco surowe faktury okładzin kamiennych i betonowych dodają nuty stylu loftowego, a duże połacie luster podkreślają nowoczesny charakter całego wnętrza. Błyszczące powierzchnie i tkaniny czy chromowane dodatki rzucają świetlne refleksy.

Dopełnieniem takich wnętrz są wielkoformatowe obrazy w holu, których autorem jest Jarek Kubicki: www.kubicki.info

SPIRIT OF ADVENTURE | I | Wnętrza apartamentu
2012,