FORGET-ME-NOT | I | Wnętrza rezydencji
rezydencje / Józefów 2018
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Projekt wnętrz rezydencji położonej w sercu lasu to kolejne niezwykłe wyzwanie, którego mieliśmy przyjemność się podjąć.

Wnętrza zaprojektowaliśmy dla wymagającego inwestora, któremu zależało na połączeniu nowoczesności, elegancji i najlepszego designu. Założeniem było stworzenie nieprzeciętnej i efektownej ale zarazem harmonijnej i wyważonej przestrzeni, która nie będzie ingerować w otoczenie domu.

Klasyczna elegancja spotyka się tutaj z nowoczesnymi kompozycjami, formami i materiałami. Duża przestrzeń stwarza możliwość efektownej gry dużymi płaszczyznami i kontrastami. Wysokiej jakości ponadczasowe materiały podkreślają prestiżowy charakter wnętrz.

Staraliśmy się, aby główna przestrzeń dzienna domu wraz ze strefą komunikacji i kuchnią były bardzo eleganckie i reprezentacyjne. Pod względem funkcjonalnym wnętrza zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby mogły pomieścić wielu gości. W strefie jadalnianej znajduje się duży stół, fortepian i kominek, przy którym można miło spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Eleganckie ławeczki przy oknie pozwolą cieszyć się pięknym widokiem na las.

FORGET-ME-NOT | I | Wnętrza rezydencji
2012,