IT IS LIKE OXYGEN | I | Wnętrza domu
domy / Andrychów 2018
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Zapraszamy do eleganckich i niepowtarzalnych wnętrz domu, zaprojektowanych zgodnie z nowoczesnymi trendami w architekturze i designie.

W tej galerii pokazujemy strefę dzienną domu – otwartą przestrzeń parteru z salonem, jadalnią i kuchnią. Nowoczesna aranżacja z wykorzystaniem jasnych, ponadczasowych materiałów – marmurowych wykończeń i złotych detali – oraz ciekawa gra dużych brył i płaszczyzn podkreślają atuty przestrzeni wysokiego wnętrza. Aranżację jadalni i kuchni cechuje lekkość i przejrzystość.

Duży i elegancki dom z antresolą posiada wiele stref, dzięki którym każdy z przyszłych mieszkańców będzie miał swoją przestrzeń. Wnętrza zostały zaprojektowane z uwzględnieniem osobistych cech i potrzeb domowników. Ponieważ współpraca rozpoczęła się już na etapie projektu architektonicznego, mieliśmy możliwość wprowadzenia odpowiednich zmian w funkcji wnętrz oraz, co za tym idzie, również w bryle i elewacji domu. Wielopłaszczyznowa współpraca pozwoliła stworzyć projekt przestrzeni architektonicznej maksymalnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb inwestora.

Polecamy rozpoczęcie współpracy na tym etapie!

IT IS LIKE OXYGEN | I | Wnętrza domu
2012,