LIGHT MY FIRE | I | Wnętrze domu
domy / Kielce 2017
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Nowoczesna architektura wnętrz, mocny efekt wizualny i wyszukany, elegancki design – tak można w skrócie opisać koncepcję aranżacji wnętrza zaprojektowanego domu. Inwestorom zależało na połączeniu stylu nowoczesnego z eleganckimi detalami oraz na wkomponowaniu oryginalnych, nietuzinkowych elementów dekoracyjnych i rozwiązań przestrzennych.

Dzięki dużym, wysokim oknom wnętrze domu jest dobrze doświetlone, dlatego mogliśmy wykorzystać materiały w ciemniejszej, wyrazistej kolorystyce. W aranżacji przeważają grafity i kolory ziemi. Nowoczesny styl wnętrz widoczny jest w działaniu dużymi płaszczyznami efektownych materiałów – drewna (np. fornirowane sufity), płytek imitujących kamień, lakierowanych płyt mdf i grafitowych luster – które stanowią tło dla mebli tapicerowanych i wielkoformatowych obrazów autorstwa Jarka Kubickiego. Sztukaterie, dekoracyjne lampy i detale w kolorze złota wnoszą do wnętrz nutę wysublimowanej elegancji.

Najbardziej charakterystycznym elementem strefy dziennej jest stalowa konstrukcja z kominkiem i donicami z roślinami. Ma ona ciekawą, atrakcyjną wizualnie formę i zarazem pełni funkcję „izolacji” pomiędzy strefą wejściową a strefą wypoczynku, czyli salonem. W projekcie kuchni nowoczesna, bryłowa zabudowa kuchenna wykonana w nietypowych materiałach zyskała kunsztowny charakter.

W projekcie zostały wykorzystane obrazy autorstwa Jarka Kubickiego - polecamy! www.kubicki.info

LIGHT MY FIRE | I | Wnętrze domu
2012,