NOTHING VENTURED, NOTHING GAINED | I | Wnętrza domu
domy / Bielsko-Biała 2017
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Nowoczesne aranżacje domów to rodzaj wyzwania, które bardzo lubimy. Na naszej stronie pokazujemy nowy rewelacyjny projekt wnętrz domu. Nieskromnie się chwalimy :) bo jesteśmy niezmiernie zadowoleni z efektów naszej pracy nad koncepcją tej przestrzeni. To kwintesencja elegancji i nowoczesnego stylu w wydaniu ARTDESIGN.

Niemal całe wnętrze domu zbudowane jest na połączeniu bieli, czerni i szarości, które stanowią ponadczasową kanwę dla efektownych form wyposażenia i detali. Materiały wykończeniowe w połysku, grafitowe lustra na ścianie i suficie oraz mieniące się srebrem dodatki odbijają światło, rozjaśniając wnętrze i podkreślając luksusowy charakter aranżacji. Piękne faktury kamienia doskonale harmonizują z elementami z jasnego drewna i meblami tapicerowanymi tkaniną welurową. W klimat nowoczesnego wnętrza idealnie wpisały się wielkoformatowe obrazy autorstwa Jarka Kubickiego. Oświetlenie funkcjonalne i dekoracyjne pozwoli zmieniać natężenie światła i tworzyć odpowiedni nastrój we wnętrzu.

Rozpoczynając pracę nad koncepcją wnętrza, zaproponowaliśmy zmiany w układzie funkcjonalnym domu, aby stworzyć przejrzystą i wygodną dla mieszkańców przestrzeń. Zlokalizowane w salonie schody zaprojektowaliśmy jako efektowną wizualnie formę przestrzenną z podestem i nietypową balustradą. Układ modułowych sof w salonie, siedzisko pod schodami i duży stół w jadalni pozwolą rodzinie i gościom wspólnie spędzać czas i  cieszyć się swoim towarzystwem, podobnie jak otwarta nowoczesna kuchnia z dużą wyspą.

W projekcie zostały wykorzystane obrazy autorstwa Jarka Kubickiego - polecamy! www.kubicki.info

NOTHING VENTURED, NOTHING GAINED | I | Wnętrza domu
2012,