WISH LIST | I | Wnętrza domu
domy / Kraków 2017
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Zapraszamy do obejrzenia galerii wyjątkowego projektu wnętrz domu.

Naszym założeniem było stworzenie eleganckich wnętrz w stylu nowoczesnym, ale z elementami dekoracyjnych detali. Kontrastowa czarno-biała kolorystyka pozwala uzyskać taki właśnie efekt i dlatego nigdy nam się nie znudzi. Duże płaszczyzny czerni i bieli wydzielają poszczególne strefy już od wejścia do domu. Wiatrołap jest utrzymany w bieli, a hol – wyraźnie reprezentacyjna przestrzeń – w eleganckiej czerni. Wysublimowany wzór na posadzce i szklanych drzwiach jest zapowiedzią luksusowego charakteru aranżacji wnętrz domu. Dodatki w postaci złotych detali mebli i dekoracyjnego oświetlenia oraz barwne obrazy Olki Osadzińskiej ożywiają wnętrza.

W salonie na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna, pionowa bryła kominka, która podkreśla wysokość otwartej przestrzeni domu z antresolą. Podobnie duży obraz, oryginalna balustrada przy schodach oraz grupa wiszących lamp – przemieszanych złotych i srebrnych kul z serii Mirror Ball – akcentują pionową kompozycję wnętrza.

W kuchni połączonej z jadalnią zaprojektowaliśmy oryginalną i wygodną zabudowę meblową. Wprowadziliśmy też więcej ciepła w postaci fornirów na ścianach. Sporym wyzwaniem były projekty łazienek – inwestorom zależało na tym, aby te pomieszczenia w sposób szczególny wyróżniały się oryginalnym designem. Zaproponowaliśmy niecodzienne zestawienia pięknych materiałów oraz duże barwne grafiki.

Na wizualizacjach zostały wykorzystane obrazy Olki Osadzińskiej – polecamy!
OLA OSADZIŃSKA: www.aleosa.com

WISH LIST | I | Wnętrza domu
2012,