READ BETWEEN THE LINES | I | Wnętrza apartamentu
apartamenty / Wrocław 2017
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Zapraszamy do zwiedzenia galerii nietuzinkowych i wysmakowanych wnętrz apartamentu! Oryginalny projekt wnętrz dopracowaliśmy w najmniejszych detalach, dbając o to, aby każdy element był niepowtarzalny i wykonany z doskonałej jakości materiałów.

Zgodnie z oczekiwaniami przyszłych mieszkańców, zaprojektowaliśmy eleganckie, kontrastowe wnętrza z akcentami kolorystycznymi. W strefie dziennej taki efekt tworzy zestawienie bieli, czerni i szarości z dodatkiem eleganckiego granatu i złotych detali. Atutem wnętrza są przede wszystkim oryginalne projekty mebli: tapicerowana ściana główna i dekoracyjny barek w salonie czy bryłowa zabudowa meblowa w kuchni, jak również wykonywane na zamówienie designerskie lampy. Nowoczesny i elegancki efekt wzmacnia dekoracyjny sufit wykonany z ciętego grafitowego lustra.

Tapeta z graficznym motywem miasta ukrywa drzwi, dodaje oryginalności i podkreśla miejski styl aranżacji apartamentu. Z kolei w holu jako przeciwwaga pojawiają się stylowe panele ścienne w kolorze granatowym, z dekoracyjną sztukaterią.
READ BETWEEN THE LINES | I | Wnętrza apartamentu
2012,