TALL STORY | Wnętrze domu
domy / Kraków 2017
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Zapraszamy do galerii pokazującej efektowne i nowoczesne wnętrze domu, które mieliśmy przyjemność zaprojektować. Naszym zadaniem było stworzenie kompleksowego projektu aranżacji strefy dziennej domu, a więc salonu z jadalnią i kuchnią oraz części komunikacyjnej – holu i schodów; ponadto przygotowaliśmy aranżację łazienki i luksusowego salonu kąpielowego.

Zgodnie z życzeniem Inwestorów, zaprojektowaliśmy wnętrze w stylu nowoczesnym – użyliśmy dużych brył i prostych form w odważnych kompozycjach. Połączenie bieli i drewna w postaci eleganckich fornirów wnosi do wnętrza świeżość i ciepło.

Najciekawszymi elementami wnętrza są nowoczesny kominek oraz półka na wino wbudowana w przestrzeń pod schodami wspornikowymi prowadzącymi na piętro. Kompozycja całej ściany ze schodami jest dynamiczna i efektowna. W jadalni główną dekorację stanowi piękne duże akwarium. Przestrzeń salonu oraz jadalni połączona została sufitem wykończonym lustrem, co nadaje całemu wnętrzu rewelacyjny efekt. Nowoczesna kuchnia z pewnością może stanowić wizytówkę domu. Wyspa kuchenna ma prostą, ale bardzo estetyczną formę – sprawia wrażenie lewitującej bryły z cienką ramką blatu dookoła, wewnątrz którego zamknięte są szuflady.

Nowoczesny design mebli i oświetlenia oraz obrazy autorstwa Jarka Kubickiego w dużych formatach są dopełnieniem pięknego wnętrza domu.

Salon kąpielowy pomyślany jest jako luksusowa przestrzeń zaprojektowana zgodnie ze światowymi trendami w designie i z wykorzystaniem efektownych materiałów w nieoczywistych zestawieniach. Użyliśmy płytek o wyrazistych fakturach marmuru Portoro i drewna. Wanna z hydromasażem została umieszczona pomiędzy podestami. Na ścianie z umywalkami znajduje się duże lustro z panelami mchu po bokach.

Równie ciekawy efekt wizualny udało się stworzyć w łazience ogólnej. Umieszczone naprzeciw siebie, na równoległych ścianach lustra tworzą grę wzajemnych odbić.

Więcej wizualizacji wnętrz tego domu pokazujemy na naszym bogu: www.projekty-wnetrza.com/dom/tall-story-wnetrze-domu

W projekcie zostały wykorzystane obrazy autorstwa Jarka Kubickiego - polecamy! www.kubicki.info

TALL STORY | Wnętrze domu
2012,