SECOND NATURE | I | Wnętrza rezydencji
rezydencje / Włocławek 2017
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Prezentujemy efektowną i odważną koncepcję wnętrz nowoczesnej rezydencji.

Tak duża przestrzeń domu to ogrom możliwości projektowych – postanowiliśmy wykorzystać ten potencjał i stworzyć śmiałą, designerską aranżację. W projekcie strefy dziennej domu wzrok przykuwa wysoka ściana w salonie, obłożona graficzną mozaiką w odcieniach szarości. Takie dynamiczne kompozycje form geometrycznych i dużych brył nadają wnętrzom rytm i nowoczesny charakter.

Kolorystyka wnętrz jest elegancka i ponadczasowa. Bazą jest biel, czerń i szarości, które zostały wzbogacone akcentami koloru granatowego. Podłoga z jasnego drewna, tapicerowane meble i tapeta z wzorem przedstawiającym chmury wnoszą do wnętrza wrażenie miękkości i ciepła.

Jak w każdym projekcie wnętrz ARTDESIGN, wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały, co jest szczególnie ważne, gdy operuje się dużymi płaszczyznami. Atutem wnętrza są też oryginalne meble projektowane, wpisane w układ funkcjonalny wnętrza i podkreślające walory przestrzeni architektonicznej domu. Zabudowy meblowe projektujemy zawsze specjalnie do danego wnętrza, aby były funkcjonalne i dopracowane w każdym detalu.

Powstała nowoczesna, czysta w formach przestrzeń, w której czuje się przyjemną i komfortową atmosferę.
SECOND NATURE | I | Wnętrza rezydencji
2012,