HIGH LIFE | I | Wnętrza domu
domy / Tomaszów Mazowiecki 2017
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
W założeniu projektowym dla wnętrz domu było stworzenie przestrzeni, która będzie połączeniem nowoczesności z elegancją i subtelnym, wyszukanym designem. Zaprojektowane wnętrza cechuje lekkość i konsekwencja w doborze kolorów, materiałów i form.

We wnętrzu dominuje jasna, stonowana kolorystyka – biele, szarości i beże – której dopełnieniem są złote dodatki i czarne akcenty, podkreślające kompozycję aranżacji. W salonie kominek oraz ściana z telewizorem są wykończone tym samym kamieniem, a ściany dekoracyjną tapetą.

Szczególnie efektownym elementem w salonie jest duża lampa mająca postać okręgów. Jej forma doskonale koresponduje z lekką konstrukcją krętych schodów prowadzących na piętro. Elementy te wizualnie łączą przestrzeń parteru i piętra, podkreślając walory wysokiego wnętrza z  antresolą. Forma okręgu powtarza się również w podstawie stołu w jadalni oraz innych elementach dekoracyjnych, tworząc wrażenie harmonii.

W projekcie kuchni biel została przełamana złotymi elementami. Wykreowane w ten sposób wnętrze jest pełne światła, subtelne i eleganckie. Podobny charakter ma łazienka na parterze.

Sypialnia jest przestrzenią jasną, spokojną i elegancką. Srebrna tapeta imitująca skórę krokodyla nadaje wnętrzu wyrazisty charakter, z kolei tapicerowana ściana – wrażenie miękkości i przytulności, tak ważne w projektowaniu sypialni.
HIGH LIFE | I | Wnętrza domu
2012,