RETURN TO THE SOURCE | W2 | Wnętrze domu
domy / Kraków 2017
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie

Głównym założeniem było stworzenie aranżacji wnętrza nowoczesnego, jasnego i ciepłego w odbiorze. Strefa dzienna ma spójny charakter, uzyskany dzięki zestawieniu eleganckich materiałów – spieków kwarcowych, jasnego forniru i bielonej podłogi. Kompozycję poszczególnych elementów wnętrza podkreślają czarne kontrastowe ramy.

Centralnym punktem w tej przestrzeni jest narożny kominek obłożony spiekiem kwarcowym, który kompozycyjnie łączy strefy salonu i holu, przenosząc płynnie założenia projektowe do pozostałych pomieszczeń na parterze. Mocnym elementem jest również dekoracyjne oddzielenie salonu od klatki schodowej. Nowoczesny design widać w projektach mebli, np. czystego w formie barku z oświetleniem w postaci chromowanej ramy, nawiązującej do kształtu barku.

Nowoczesny styl jest  konsekwentnie utrzymany w projekcie jadalni i kuchni. Atutem tej przestrzeni jest – w jadalni – stół o ciekawej formie, a w kuchni – elegancka zabudowa kuchenna z blatem ze spieku oraz rozbudowana wyspa z miejscem do siedzenia i oświetleniem w postaci ramy połączonej z okapem.

RETURN TO THE SOURCE | W2 | Wnętrze domu
2012,