23-08-2019

POWER OF DESIGN | Wnętrza domu


Zapraszamy do obejrzenia galerii naszego nowego projektu wnętrz domu!
Na początek: salon z jadalnią – czyli przestrzeń, w której koncentruje się życie całej rodziny. Jest tu wszystko, czego potrzebują domownicy, by razem spędzać czas.

Zastosowaliśmy stonowaną, ponadczasową kolorystykę – beże, szarości, grafity i dużo jasnego drewna. Takie zestawienie wnosi do wnętrza poczucie wygody, równowagi i ciepła, nie odwracając uwagi od tego, co najważniejsze – przemyślanej kompozycji całego wnętrza i dopracowanych detali, które dodają aranżacji smaku.

Kuchnia to przestrzeń, która zawsze budzi dużo emocji. Zaprojektowanie tego wnętrza stanowi twórcze wyzwanie – funkcjonalność i komfort użytkowania są tu kwestią pierwszoplanową, ale przecież kuchnia otwarta na salon z jadalnią nie może im ustępować elegancją! ;) Naszym zadaniem jest połączenie tych dwóch cech i zaplanowanie dopasowanych do potrzeb inwestora, ergonomicznych rozwiązań w oprawie efektownego ale ponadczasowego designu, który nie straci na jakości nawet po wielu latach użytkowania.

W tym pięknym domu nie mogło zabraknąć wyjątkowej przestrzeni prywatnej właścicieli: sypialni z dwoma osobnymi garderobami dla pani i pana domu oraz łazienką.

Klasyczne dodatki i wykończenia nadają nowoczesnym wnętrzom luksusowy i wytworny charakter. Ciepłe beże z ciemnymi akcentami, nastrojowe oświetlenie, przyjemne w dotyku materiały i powierzchnie odbijające refleksy świetlne – to wszystko składa się na eleganckie i relaksujące otoczenie.

Gabinet w eleganckiej, wyrazistej, ciemniejszej niż inne wnętrza kolorystyce, sprawdzi się zarówno jako pomieszczenie reprezentacyjne, jak i komfortowa strefa do pracy.
A po pracy? Czas na zasłużony odpoczynek w domowym spa z jacuzzi i sauną. :)

Autorem obrazów pokazanych w projekcie jest Jarek Kubicki.

Całą aranżację wnętrz można zobaczyć na naszej stronie:
Salon z jadalnią: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=553
Kuchnia,  wiatrołap i hol na piętrze: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=554
Gabinet, domowe spa z jacuzzi i sauną, łazienka: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=555
Sypialnia z garderobami i łazienka: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=556