23-05-2019

PERFECT BALANCE | Wnętrza rezydencji


Zapraszamy do wnętrza nowoczesnej rezydencji, którą mamy przyjemność projektować. Inwestor jasno określił cel: stworzenie eleganckich wnętrz w stylu nowoczesnym, inspirowanych oryginalnym światowym designem, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i materiałów, dzięki którym dom będzie wygodny dla wszystkich domowników – kilkuosobowej rodziny.

Salon z jadalnią i kuchnią jest elegancką i wygodną przestrzenią, w której rodzina będzie mogła wspólnie spędzać czas. Zaprojektowaliśmy wnętrze w ciepłych, naturalnych barwach. Taki charakter udało się uzyskać dzięki szlachetnym materiałom, takim jak drewno i naturalny kamień Emperador o ciepłej barwie i wyrazistym wzorze. Oświetlenie wydobywa piękno użytych materiałów i podkreśla zrównoważoną kompozycję wnętrza, dając też wiele możliwości aranżacji światłem.

Efektownym dekoracyjnym elementem jest ażurowa ścianka oddzielająca wnętrze jadalni od klatki schodowej prowadzącej na dół. Klatki schodowe prowadzące na piętro zaplanowane są analogicznie i jak skrzydła domykają przestrzeń po bokach.

Więcej wizualizacji wnętrz domu:
Projekt salonu z jadalnią i kuchnią: http://www.artdesign.pl/pl/projekt?id=551