15-06-2015

ARANŻACJE WNĘTRZ – publikacja autorstwa Jacka Niezgody, ARTDESIGN


Książka ARANŻACJE WNĘTRZ podpowiada, jak zaprojektować stylowe i gustowne mieszkanie. Czytelnik dowie się z niej, jakie są podstawowe zasady projektowania wnętrz – jak dobierać kolory, wykorzystywać złudzenia optyczne i kształtować architekturę za pomocą oświetlenia – oraz jak urządzić komfortową łazienkę, sypialnię i pokój dzienny.

Wnętrza domu czy apartamentu urządzamy na wiele lat i jest to przestrzeń, w której spędzamy bardzo dużo czasu. Koszt realizacji aranżacji stanowi poważny wydatek, dlatego warto zaprojektować takie wnętrza, które będą ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu, a jednocześnie ponadczasowe i eleganckie.

Profesjonalne projektowanie wnętrz opiera się na wiedzy teoretycznej i praktycznej. Architekci z ARTDESIGN mają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów różnego typu wnętrz, czego dowodem jest prezentowana książka autorstwa głównego projektanta biura – Jacka Niezgody. O jakości naszej publikacji świadczy również fakt, że książka jest wykorzystywana jako podręcznik w wielu szkołach projektowania wnętrz w całej Polsce i można ją kupić w renomowanych sieciach księgarskich, takich jak EMPIK, MATRAS i MERLIN.


Zapraszamy do współpracy
Zespół projektowy
ARTDESIGN