03-05-2015

ARTDESIGN BIURO PROJEKTOWE – SHOWROOM


Jednym z najważniejszych etapów współpracy między inwestorami i architektami jest moment, kiedy prezentujemy i omawiamy powstający projekt. W naszym biurze w Krakowie mamy nowoczesne, komfortowe pomieszczenia z dostępem do wirtualnej platformy projektów i sprzętem umożliwiającym prezentację fotorealistycznych wizualizacji w dużym formacie i wysokiej jakości.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nic nie zastąpi w pełni kontaktu z rzeczywistym kolorem, strukturą i fakturą materiałów. Dlatego, chcąc zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę i jakość usług, stworzyliśmy w biurze SHOWROOM – specjalną przestrzeń, w której prezentujemy materiały wykorzystywane we wnętrzach. W SHOWROOMIE posiadamy ekspozycję podłóg drewnianych i trójwarstwowych, płytek podłogowych i łazienkowych, tapet, blatów, fornirów, lakierów, spieków kwarcowych, naturalnych marmurów i granitów oraz wiele innych materiałów, których gama jest poszerzana na bieżąco.

Biuro ARTDESIGN jest zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Krakowa, Woli Justowskiej, do której można wygodnie dojechać z całego Krakowa oraz – przez obwodnicę – z innych miast. Obok biura znajduje się bezpieczny parking dla naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do biura ARTESIGN i zachęcamy do nawiązania współpracy!

Zespół projektowy
ARTDESIGN