28-02-2015

STREFA INWESTORA – INNOWACJE ARTDESIGN


W ARTDESIGN podążamy za potrzebami inwestora, proponując najlepsze rozwiązania na każdej płaszczyźnie. Nie tylko zatem oferujemy doskonały design wnętrz, ale też dokładamy największych starań, by zapewnić jak najlepszą obsługę naszych klientów.

Komunikacja z Inwestorem

Oprócz tradycyjnych form komunikacji, ARTDESIGN oferuje specjalne rozwiązanie – wirtualną STREFĘ INWESTORA, umożliwiającą dostęp do danych projektowych z każdego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową. STREFA INWESTORA to aplikacja internetowa pozwalająca na przeglądanie i przesyłanie materiałów związanych z projektem – rysunków, wizualizacji i wszelkich informacji – oraz na prowadzenie korespondencji między architektami a inwestorami i wykonawcami. Ponadto aplikacja posiada szereg innych funkcji, które można wypróbować, współpracując z ARTDESIGN. STREFA INWESTORA jest autorskim rozwiązaniem ARTDESIGN, które ze względu na swoją innowacyjność w 2013 roku uzyskało wsparcie Unii Europejskiej. Od tego czasu aplikacja jest cały czas doskonalona.

Poza strefą inwestora jesteśmy do dyspozycji naszych klientów i wykonawców codziennie od 8.30 do 16.30.  Zachęcamy do nieograniczonych spotkań w biurze oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół projektowy
ARTDESIGN